Inge Tamm | koolijuht (kohusetäitja) | direktor@saverna.edu.ee |
Ivi Luht | eesti keel ja kirjandus, VI klassi juhataja, direktori abi õppetöö alal | ivi.luht@saverna.edu.ee |
Helen Oppar | loodusained | helen.oppar@saverna.edu.ee |
Tiina Konks | muusikaõpetus | tiina.konks@saverna.edu.ee |
Kristi Vaino | kehaline kasvatus, IX klassi juhataja | kristi.vaino@saverna.edu.ee |
Aino Mõttus | vene keel | aino.mottus@saverna.edu.ee |
Kätlin Korjus | kehaline kasvatus (lapsehoolduspuhkusel) | katlin.korjus@saverna.edu.ee |
Mart Vester | töö- ja tehnoloogiaõpetus | |
Kaire Siimus | algklassid, I ja III klassi juhataja | kaire.siimus@saverna.edu.ee |
Anne Uibo | inglise keel, V klassi juhataja | anne.uibo@saverna.edu.ee |
Alar Tamm | matemaatika, füüsika, informaatika, VII klassi juhataja, | alar.tamm@saverna.edu.ee |
Merike Tamm | matemaatika, käsitöö ja kodundus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, VIII klassi juhataja | merike.tamm@saverna.edu.ee |
Ulja Uibo | algklassid, II ja IV klassi juhataja | ulja.uibo@saverna.edu.ee |
Krista Varul | kunst, tööõpetus | krista.varul@saverna.edu.ee |
Merlin Sippul | sotsiaalpedagoog, inimeseõpetus, abiõpetaja, pikapäeva rühma õpetaja | merlin.sippul@saverna.edu.ee |
Aive Allilender | eripedagoog/logopeed, HEVKO | aive.adamka@saverna.edu.ee |
Katrin Reiko | kooliteenija | |
Egne Raig | kooliteenija | |
Aavo Tedremägi | koristaja | |
Ingrid Ojamaa | kokk-juhataja | ingridojamaa@gmail.com |
Signe Paljak | abikokk |
Saverna Põhikooli hoolekogu liikmed
Esindaja /lapse klass | Asendusliige | |
Koolipidaja esindaja | Marek Kamla | |
Õpetajate esindaja | Kaire Siimus | Ulja Uibo |
I kooliastme | Mirjam Nikolai | Merilin Juhkam |
II kooliastme | Maris Ader | Carmen Kägo |
III kooliastme | Riin Kont | Reelika Aaviste |
Õpilasesinduse esindaja | Marta Lehtmäe | Marta Kont |
Vilistlaste esindaja | Dagmar Uibo | Carol Kägo |
2. Liisa Kaasik (5. klass)
3. Kiara Kivivare (6. klass)
4. Brit Andrejev (6. klass)
5. Hanna Brit Ermel (6. klass)
6. Triinu Liis Seema (6.klass)
7. Timmo Põrk (7. klass)
8. Melani Kahar (8. klass)
9. Marta Kont (8. klass), ÕE asepresident
10. Marta Lehtmäe (9. klass), ÕE president
Õpilasesinduse koordinaator on sotsiaalpedagoog Merlin Sippul
Kanepi Vallavalitsus
Turu põik 1, Kanepi alevik
Põlvamaa 63101
Tel: + 372 797 63 19
e-post: vald@kanepi.ee
Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18, 50088 Tartu
Tel: +372 735 0222
e-post: hm@hm.ee
Päästeamet – Lõuna päästekeskus
tel: +372 733 7300
e-post: louna@rescue.ee
http://www.paasteamet.ee/
Terviseamet – Lõuna regionaalosakond
Põlvamaa esindus, Kalevi 1a, Räpina 64503
e-post: louna@terviseamet.ee
http://www.terviseamet.ee/
Tööinspektsioon
tel: +372 797 63 19
http://www.ti.ee/