Veidike enne suve algust tähistas meie kool 70. sünnipäeva. Koos sellega tähistati ka Saverna hariduselu 240. aastapäeva.
Kooli vilistlaste kokkutulekul sai taas kohtuda oma endiste klassikaaslaste ja õpetajatega. Meenutati kooliaega, naljakaid juhtumeid ja ühiseid mälestusi. Tore oli näha, kuidas vanad tuttavad olid aastatega muutunud, kuid sõbralik õhkkond oli endiselt alles. Peol kuulati kõnesid, vaadati esinemisi, tehti pilte ja nauditi ühist koosviibimist. See kokkutulek tekitas sooja ja rõõmsa tunde ning tuletas meelde, kui tähtis osa elust on kooliaeg.
Näeme viie aasta pärast!





