“Võta ise ette”

„Võta ise ette“ on 5-tunnine koolitus ettevõtlusest ja minifirmade loomisest põhikooli III astme õpilastele. Selle käigus tutvutakse ettevõtlusega, ettevõtjale vajalike oskustega, JA Eesti minifirma programmiga, tehakse 4-liikmelistes rühmades viie tunni jooksul läbi ettevõtte loomine, alustades äriidee välja töötamisest kuni prototüübi esitluseni

25. septembril käis meie kooli 9. klassi meeskond Põlvas teadmisi hankimas. Meeskonna moodustasid Marta Kont, Melani Kahar, Mattias Talvis ja Mehis Kombo. Õpilasi saatis ja utsitas tagant Kalmer Kuudeberg.

Praktilise töö käigus valmistas meie kooli meeskond innovatiivse küpsetustopsi. Toote tutvustamine läks sedavõrd hästi, et koolitusel osalejad valisid meie õpilaste esitluse kõige paremaks.

“Võta ise ette”