Põlva Maakonna Spordiliit kirjutab oma Facebooki postituses: “26. mail toimusid Põlvamaa koolide kõige noorematele – 1.-4. klassi õpilastele kergejõustiku meistrivõistlused Tilsi Staadionil! Lapsed olid liikumas, võistlemas ja vajalikke kogemusi omandamas pendelteatejooksus, 60m, 600m ja 1000m jooksus, kaugushüppes ja palliviskes. Kõigi alade kokkuvõttes selgusid veel 4-ala mitmevõistluse Põlvamaa koolinoorte parimad 2026. Kokku osales 113 õpilast, 50 tüdrukut ja 63 poissi. Kõige rohkem oli 3.-4. kl poisse.”
Lisaks meie kooli õpilastele olid võistlustules Põlva Kool koos Vastse-Kuuste, Mooste ja Tilsi majadega, Räpina ÜG, Kanepi Gümnaasium, Viluste Kool ja Johannese Kool Rosmal.
Meie õpilastest oli kõige edukam Suvi, kes saavutas endast aasta vanemate seas ehk TU12- vanuseklassi mitmevõistlustel 4. koha! Tublisti esinesid ka Rain, Arthur ja Jakob.





