Lapsed laulupeol

23. mail toimus Põlvamaa II Noorte Laulu- ja Tantsupidu “Tunded mu sees”!
Peo läbivaks teemaks oli noorte vaimne tervis, emotsioonid ja tunded – viha, kurbus, rõõm ja kõik see, mis teeb meist inimesed.
Ka meie kooli õpilased said peost osa õpetaja Tiina juhendamisel 😉
Aitäh-aitäh!

Viimased uudised

Lapsed laulupeol