Kõrvitsapidu

Viimane päev enne vaheaega ei olnud meie koolis päris tavaline koolipäev, sest toimus üks teistsugune sündmus – kõrvitsapidu. Selle raames tuli 3. – 9. klassi õpilastel valmistada kõrvitsatoite. Iga klass valis ühe retsepti ja nii leviski neljapäeval ning reedel kodunduse klassis igasuguseid lõhnasid, üks meeldivam kui teine. Valminud toite, milleks olid eranditult küpsetised, hindas žürii. Kõige maitsvama kõrvitsatoidu valmistanud klassid said diplomi ja pisikese auhinna.

Pärast viiendat tundi kogunes koolipere fuajeesse, kus jaguneti rühmadesse. Enne toitude maitsmist tuli osaleda väikesel võistlusel, mille ülesanded olid muidugi kõrvitsateemalised. Peamurdmist jagus suurematele ja väiksematele. Ja kui hästi maitsesid pärast suurt mõttetööd küpsetised!

Aitäh, õpetaja Merike selle omapärase peo korraldamise ja läbiviimise eest!

Leia pildid galeriist!

Kõrvitsapidu