Meie koolis on tublid pedagoogid

4. oktoobri õhtul toimus Kanepi Seltsimajas Kanepi valla haridustöötajate tunnustusüritus. Tunnustus antakse eesmärgiga tähtsustada õpetaja rolli, tõsta esile edukate haridustöötajate tegevust ja tunnustada Kanepi valla haridustöötajaid, kelle töö ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud noorte kujunemisele mitmekülgselt arenenud isiksusteks ning kelle tegevus on positiivselt mõjutanud haridusasutuste ja Kanepi valla arengut.

Suur rõõm on teada anda, et ka meie koolile jagus märkamist. Aasta õpetaja tiitli pälvis õpetaja Merike Tamm, kellel täitus sel aastal ka 40 aastat Savernas õpetamist. Samas kategoorias oli nomineeritud õp Kaire Siimus. Nominentideks olid lasteaia poole pealt ka Reelika Aaviste aasta lasteaiaõpetaja ja Anne Kuudeberg aasta haridustöötaja kategoorias.

Lillekimbuga peeti meeles kooli eripedagoogi Aive Allilenderit, kes oli esitatud kandidaadiks Põlvamaa aasta tugispetsialisti tiitlile.

Õnnitleme päevakangelasi ja oleme uhked!

Meie koolis on tublid pedagoogid