Meie kooli lauluansambli tegemistest

20230506_115305

Meie kooli lauluansambel on sel kevadel mitmel pool esinemas käinud. Saverna hooldekodu külalisteks olime poolaastas juba teist korda, 10. mail. Seekord oli kaasas ka viiulikunstnik Marta Kont. Kõlasid laulud emast, memmest-taadist ja kevadest ning uhke pikk viiulipala. Hooldekodus on väga asjatundlik ning tähelepanelik publik, neile esineda on suur rõõm. Vastu võeti meid väga soojalt – aitäh korraldajatele!

Kanepis laulsid 6. mail “Keväjä tsirgukõsõ” – nende seas ka meie kooli lauluansambel ning solist Laura Lisette Laur. Kuulasime teisi osavõtjaid ning külalisi Viljandimaalt (noortebänd “Folkista”) ja võtsime lõpuks rõõmsalt vastu esikohad nii parima ansamblina kui ka parima solistina 10-12-aastaste lauljate hulgast.

 

Tiina Konks

Saverna Põhikooli muusika õpetaja

Viimased uudised

Meie kooli lauluansambli tegemistest