Saverna Põhikooli eelkool alustab!

Tunniplaan

On saanud tavaks, et väikesed koolieelikud lasteaiast saavad enne lasteaia lõppu näha, kuidas päris koolis elu käib.

Selle õppeaasta eelkool alustab 06. veebruaril kell 10.20.

Igal esmaspäeval saavad lapsed kogemuse õppetööst erinevates ainetes, uusi teadmisi ja emotsioone.

Korraga toimub üks 45 minutiline tund, algusega kell 10.20. Need lapsed, kes käivad Saverna lasteaias, tuuakse lasteaiaõpetajate saatel kooli ja pärast viiakse kenasti lasteaeda tagasi. Kui aga on huvilisi mujalt, siis peab logistikaga tegelema lapsevanem ise. Meie ootame kõiki sügisel kooli minevaid lapsi, hoolimata sellest, kas täna on tehtud otsus Saverna kooli kasuks või mitte.

Nagu iga kooli lõpetamisel, on ka eelkoolis oma lõpuaktus. Meil toimub see 24. aprillil 2023. a. ikka tavapärasel ajal kell 10.20. Ootame sinna ka lapsevanemaid.

Olete väga oodatud meie kooli!
Tiit Tammaru
Saverna Põhikooli direktor

Saverna Põhikooli eelkool alustab!