Alustavad Judo ja poksi treeningud Saverna kooli võimlas!

judipoks

Tere hea koolipere!

Alates 31. jaanuarist 2023, alustavad meie võimlas Judo ja poksi treeningud noortele.
Idee ellukutsuja ja koordineerija on meie lapsevanem Andrus Kööp.
– Judo trenni on oodatud poisid ja tüdrukud vanuses 6.-12. ning poksi treeningutele vanuses 12.-18.

– Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti Saverna kooli võimlas. Poks 17.00 – 18.30 ja Judo 17.00 – 18.00.
– Treeningutel käib sport ja mäng käsikäes. Judo ja poksi trenn arendavad lastel distsipliini, kehalist ja vaimset võimekust ja treeningutel käimise harjumust ja kohusetunnet – mis on ju kõik tarvilikud sotsiaalsed oskused ka edaspidises elus.
– Treeningute eesmärgiks on saada paremaks kui olin eile, keha ja vaimu tugevdamine, saada targemaks, alustada algusest ja liikuda ülespoole.
– Judo treeninguid viib läbi Pärt Laas, kes on mitmekordne Eesti meister ja seda ka juba sellel 2023 aastal.
– Poksi treeinguid viib läbi Ricahard Ets, kes on mitmekordne Eesti meister poksis.
Judo treeningule tuleks tulla treeningriided, pesemisvahendid, vahetusjalatsid, joogipudel veega.
Poksi treeningule lisaks poksikindad, sidemed ja hambakaitsmed – kui on. Kui veel pole saab kasutada treeneri inventari.
Esimesele treeningul saavad lapsevanemad treeneritega juttu ajada ja arutada, küsida jne.

Alustavad Judo ja poksi treeningud Saverna kooli võimlas!