Jõululaat 2022

20221219_091817

19. detsembril oli meie koolis taas, traditsiooniline jõululaat. Kus õpilased said eelnevalt valmistatud hõrgutisi, aga ka meeneid müüja. Osalejaid oli laadal palju ja terve koolipäeva käis vilgas müügitegevus. Ühelt poolt hea kogemus lastele, kuidas rahaga ümber käija ja teiselt poolt lahe vaheldus koolipäeva. Kindlasti ei saa kiitmata jätta lapsevanemaid, kelle abi asjade valmistamisel oli ilmselgelt märkimistvääriv. Tublid olid ka lapsed, kes kenasti hakkama said.

Meie õpilasesindus tegi ettevalmistusi juba pühapäeval, kui koos õpetaja Merlin Sippuliga valmistati õnneloosiks minevaid hõrgutisi. Hoolimata sellest, et paljud valmistatud küpsetised leidsid tee valmistajate kõhtu juba pühapäeval, siis jagus ka laadalauale piisavalt ja õpilasesindus sai kenasti oma asjad ära müüdud.

Täname kõiki lapski suure vaeva nägemise eest, lapsevanemaid neid toetamast. Samuti kõiki ostjaid ilma kelleta poleks ju üht korralikku laatagi.

Suured tänud õpetaja Merlinile ja õpilasesindusele, üritust eest vedamast ning kooliperele!

Meie jõulunädal kulmineerub 22. detsembril toimuva meeleoluka jõulupeoga, kell 18.00!

Nautige kaunist talveilma ja jõuluaega ja sellele järgnevat vaheaega!

 

Viimased uudised

Jõululaat 2022