Minikorvpallitäht 2022

19.05.22_Räpina_Minikorvpallitäht2
Meie kooli 7 õpilast käisid Põlva Maakonna koolinoorte võistlusel “MINIKORVPALLITÄHT 2022”. Võistlused toimusid Räpinas. Meie koolist osalesid korvpalliringi õpilased. Õpilased osalesid kokku 5 erineval osavusvõistlusel ning lõpus mängitit ka korvpalli. Kokku osales korvpallipäeval erinevatest koolidest 29 poissi ja 20 tüdrukut. 1.koha teenis Mari Kont “Challenge” osavusvõistlusel ning 1.koha teenis “Süstik” osavausvõistusel Raina Mertsina. Õpilased said väga toreda korvpallipäeva. Lisaks said iga õpilane korvpallidega peapaela ning šokolaadi medali.
Osalesid:
1.klass
Mari Kont
Saskia Sellis
Lily-Jasmiin Tamm
Gretely Laur
3.klass
Karl Ader
Laura Lisette LAur
Raina Mertsina
Kehalise kasvatuse õpetaja
Kätlin Korjus.

Minikorvpallitäht 2022