Saverna Põhikool ootab 1 klassi uusi särasilmseid õpilasi.

koolipilt3

Hea lasteaeda lõpetava lapse vanem!

Õppeaasta lõpp pole enam kaugel ja paljudel meie valla väikestel on käsil lasteaia lõpetamine. Lasteaia lõpp on väikesele inimesele esimene oluline tähis eluteel, elukestval õppimise rajal.

Saverna Põhikool on mõnus, paraja suurusega ja lapsesõbralik maakool selle kõige paremas mõttes. Kool kus arvestatakse ja hoolitakse igast lapsest.  Enne suurt suvepuhkust ja “akude” laadimist võiks mõelda lapse järgmisele olulisele sammule eluteel ja õppimise teel – 1 klassi astumisele!

Saverna Põhikool ootab kõiki, soovijaid tutvuma meie kooliga ning esitama 1 klassi astumise avaldust juba täna. Avaldust saad täita otse veebis, kui lähed meie kodulehel DOKUMENDID alalõiku, kust leiad TAOTLUSED alt vormi 1 klassi astumiseks. Taotluse lõpus on kirjas ka dokumendid mida vajame lisaks avaldusele. Täidetav PDF formaadis avaldus tuleks peale täitmist salvestada (laadida alla) oma arvutisse, lisada muud vajaminevad dokumendid ning kõik ühes ümbrikus digitaalselt allkirjastatuna saata meilile: direktor@saverna.edu.ee

Loomulikult ootame kooli ka uusi vanemate klasside õpilasi.

Kui Sul on küsimusi, siis kirjuta meile või helista +372 5350 6975

 

Tere tulemast Saverna Põhikooli!

Tiit Tammaru

Saverna Põhikooli direktor