1. tund | 08.30 – 09.15 |
2. tund | 09.25 – 10.10 |
3. tund | 10.20 – 11.05 |
LÕUNA (1. – 4. kl) | 11.05 – 11.30 |
4. tund | 11.30 – 12.15 |
LÕUNA (5. – 9. kl) | 12.15 – 12.40 |
5. tund | 12.40 – 13.25 |
6. tund | 13.35 – 14.20 |
7. tund | 14.25 – 15.10 |
Pikapäevarühma eine | 14.30 – 15.00 |
8. tund | 15.20 – 16.05 |
Õppeperioodid 2023/2024 õppeaastal.
I periood: 01. september 2023 – 12. november 2023
II periood: 13. november 2023 – 04. veebruar 2024
III periood: 05. veebruar 2024 – 14. aprill 2024
IV periood: 15. aprill 2024 – 12. juuni 2024
Vaheajad 2023/2024 õppeaastal.
I vaheaeg: 23. oktoober 2023 – 29. oktoober 2023
II vaheaeg: 21. detsember 2023 – 07. jaanuar 2024
III vaheaeg: 26. veebruar 2024 – 03. märts 2024
IV vaheaeg: 22. aprill 2023 – 28. aprill 2023
V vaheaeg: 13. juuni 2024 – 31. august 2024 (v.a 9. klass)
Konsultatsioonide ja järelevastamiste ajad 2023/2024 õppeaastal.
Võimalik on sõlmida täiendavaid kokkuleppeid!
ÕPETAJA | ÕPPEAINE | PÄEV | AEG |
Aino Mõttus | vene keel | E – K | 7. tund |
Helen Oppar | loodusained | E | 7. ja 8. tund |
Kaire Siimus | klassiõpetaja | T | 6. tund |
Mart Vester | tehnoloogiaõpetus | E | 7. tund |
Kristi Vaino | kehaline kasvatus | T | peale 7. tundi |
Ulja Uibo | klassiõpetaja | K | 6. tund |
Ivi Luht | eesti keel ja kirjandus | K R | 7. tund 6. tund |
Alar Tamm | matemaatika, füüsika, informaatika | T | 7. ja 8. tund |
Merike Tamm | matemaatika, ajalugu, ühiskonnaõpetus, käsitöö ja kodundus | K N | 8. tund 5. tund |
Anne Uibo | inglise keel | T | 7. tund |
Tiina Konks | muusika | E | kokkuleppel 7. tund |
Merlin Sippul | inimeseõpetus | E – R | kokkuleppel |
Krista Varul | kunstiõpetus | K | kokkuleppel 8. tund |
Toimumisajad 2023/2024 õppeaastal
- Eesti keel (kirjalik) – 31. mai 2024
- Matemaatika (kirjalik) – 06. juuni 2024
- Valikaine – 12. juuni 2024
allikas: Haridus- ja teadusministeerium (ministri määrus 25.05.2023, nr 15)
E | T | K | N | R | |
Muusika Tiina Konks | 5. tund | ||||
Käsitöö Merike Tamm | nooremad 5. ja 6. tund | 8.-9. klass 7. ja 8. tund | |||
Liikumine Kristi Vaino | 1.-2. klass 5. tund | 1.-4. klass 6. tund | |||
Kunst Krista Varul | 6. ja 7. tund | ||||
Robootika Alar Tamm | 7. tund |