Saverna Põhikool

Otsime oma meeskonda:

* logopeedi/eripedagoogi 0,5 ametikohale (töö kolmel päeval nädalas), meie lasteaed otsib 0,5 ametikohaga logopeedi (kohad võimalik ühendada 1.0 ametikohaks).

Avaldus, motivatsioonikiri ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid saata  e-mailile:  direktor@saverna.edu.ee . Täpsem info 54611751.

Pakkuda üürimiseks 3-toaline korter.

Eripedagoog/logopeedi kvalifikatsiooninõuded on sätestatud haridus- ja teadusministri 29.08.2013 määruses nr 30 "Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded".

04. detsembril tähistame advendiaja algust

27. novembril tähistasime kodanikupäeva

Meile käis kodanikuks olemisest ja sümboolika olulsusest rääkimas valla arendusnõunik Piret Rammul. Õpilastel oli toredaid küsimusi, mis said ammendava vatuse. Kõiki õpilasi kutsuti üles osalema valla sümboolika konkursil.

20.-27. novembril oli matemaatikanädal

Nädala raames toimub palju erinevaid võistumänge, kiirarvutamise ja muid põnevaid võistlusi. Teisipäeval, 28. novembril toimus autasutamine. Peaaegu kõik õpilased said tunnustuse osaliseks. Eriline tänu kuulus neile 42. õpilasele, kes osalesid kõikides pakutud tegevustes.

Teistsugune koolipäev

Reedel, 17. oktoobril toimus teistsugune koolipäev. 7.-9. klassi õpilastel oli karjääripäev, 1.-6. klassi õpilased said võimaluse õppida kodus, oli ka võimalus minna koos õpetajaga kinno. Seda võimalust kasutas 19 1.-6. klassi õpilast.

I õppeperioodi lõpp

01. septembrist kuni 10. novembrini kestis I õppeperiood ja 10. novembril said õpilased esimesed kokkuvõtlikud hinded.  Koolis on viis õpilast, kel on tunnistusel ainult viied!

Isadepäev

10. kotoobril toimus tore isadepäev, mis sel korral oli teistsugune. Pakkusime võimalust osaleda erinevates töötubades. Isadepäeva tuli tähistama erakordselt palju isasid.

02.-09. oktoober muusikanädal

04. oktoobril 3. tunni ajal tantsimine 1.-4. klass, suurel vahetunnil võimalik osaleda 5.-9. klassi õpilastel (juhendab JJ-Street tantsukool)

09. oktoobril kontsert 1000 aastat muusikat

03. oktoober külas välisüliõpilased

Välisüliõpilased oma kodumaad tutvustamas

23.-29. september spordinädal

25. septembril 14.15  räägib Eesti Antidopingu Liidu esindaja "Dopingust spordis"

26. septembril koolinoorte maratonijooks 12.00. Maratonidistantsi läbib 15 tüdrukust ja 15 poisist koosnev võistkond.

27. septembril spordipäev algusega 13.20.

25.-29. september keeltenädal (26. september Euroopa keeltepäev)

Tegelikult algavad keeltenädala üritused juba 22. septembril, mil 6. klassi õpilased esitavad algklassidele vene keeles dialooge.

03. oktoobril tulevad külla välistudengid ja räägivad oma kodumaast.

18. - 22. septembril sügisandide väljapanek (nunnunäitus).

19. septembril  SÜGISLAAT

Ootame õpilasi müüma söödavaid või kooliga seotud asju. Müügisoovist anna esmaspäeval õpetajale teada.

14. septembril ohutu liikluse päev

Külla tuleb Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert  Kerli Tallo

2017/2018. õppeaastat alustas Saverna Põhikoolis 62 õpilast,

kellest 6 tüdrukut ja 5 poissi alustasid õppimist esimeses klassis.

1. klassis 11 õpilast, 2. klassis 9 õpilast, 3. klassis 5 õpilast,

4. klassis  4 õpilast, 5. klassis 8 õpilast, 6. klassis 5 õpilast,

7. klassis 11 õpilast, 8. klassis 4 õpilast, 9. klassis 5 õpilast.

↑ Tagasi üles